הרפתקאה משותפת
למציאת הדרך הביתה

קבוצת תיירים בחוף דור - הגעתם לחוף כדי לנוח ולבלות אך כשנכנסתם לחוף, עברתם בטעות דרך חור תולעת שנסגר עכשיו, ועשיתם מסע רחוק אחורה בזמן ללא יכולת לחזור על עקבותיכם.

במקום לא ידוע על החוף נפתח ברגע זה חור תולעת חזרה לשנת 2017 ויש לכם את כל מה שצריך כדי להצליח ולהגיע אליו בזמן, אך הזמן מועט ויקר!

יש לכם 180 דקות למצוא את חור התולעת ואז ייסגר לתמיד! האם תצליחו להגיע אל הזמן הנכון שלכם או שתישארו תקועים בעבר?

משחק חידה

משחק חידה או במונח העכשווי יותר - חדר בריחה של אבודים בזמן הנו משחק חווייתי וקבוצתי במציאות מדומה עם משימה אחת עיקרית- להגיע לנקודת הסיום בזמן. כדי להצליח במשימה על הקבוצה לעבור הרפתקאות שמאתגרות מבחינה אישית, קבוצתית וחברתית.

במהלך המשחק, על חברי הקבוצה לצלוח משימות שכוללות פענוח חידות וצפנים, מציאת רמזים, משימות פיזיות (ללא צורך בכושר גופני גבוה), תרגילים הדורשים שיתופי פעולה, תרגילי פיתוח מנהיגות, וכל זה בזמן מוגבל.

שיתוף פעולה, חשיבה יצירתית, יכולות הנהגה, זיהוי תבניות וקבלת החלטות מהירה יידרשו, ולפני שתשימו לב חושי ההישרדות הראשוניים שלכם יופיעו ואינסטינקטים לפתרון בעיות יעלו לפני השטח כדי לסייע להצלחה במשימות השונות ולהגיע חזרה לחוף דור של שנת 2017.

בסיום המשחק, הקבוצה תעמיק את הלמידה מהחוויה בהנחיית מנחים מוסמכים ומנוסים, המתמחים בתקשורת קבוצתית ואישית, פיתוח מנהיגות ודינאמיקה קבוצתית.


משחקי החורף נערכים במוזיאון המזגגה שבקיבוץ נחשולים הנמצא במבנה עם היסטוריה ענפה ומעניינת. מתאים לקבוצות, ימי הולדת, ימי גיבוש חברה ועוד! 


משחקים אחרונים:

לצפיה בכל התמונות יש לגלול עם האצבע ימינה ושמאלה 

המשחק עוצב על מנת להציע חוויה ייחודית של למידה עמוקה באמצעות הנאה. ODT מעשיר ומהנה לכל הצוות! 

01

מנהיגות

כמו כל רגע בחיים כשאנחנו בוחרים להכניס מודעות לחוויה, למידה משמעותית יכולה להופיע. שאלו את עצמכם על אופן המנהיגות שלכם ואתם תופתעו מה אתם עלולים ללמוד על עצמכם ממשחק פשוט.

01

תקשורת

אנחנו לא מאמינים שאפשר ללמד אנשים לתקשר אחד עם השני על ידי תאוריה מלומדת, טובה ככל שתהיה. השנים לימדו אותנו שעוצמה של חוויה מאתגרת ומשותפת היא הקרקע הפורייה ביותר ללמידה, ומציפה באופן טבעי תובנות אישיות למשתתפים.

01

גיבוש והנאה

אנחנו מאמינים שכשאנשים נהנים, הם משוחררים ופתוחים יותר להתחבר אחד עם השני ומוכנים יותר להכיל התנסות ולמידה. ההנאה היא גם מטרה והיא גם אמצעי ללמידה פנימית עמוקה.

01

נוכחות בקבוצה

לחלקנו קל ללכת לאיבוד בין הרבה קולות ולחלקנו קשה שלא להשמיע את קולנו. אם תבחרו, המשחק יוכל להעניק לכם מרחב לבחון ולדייק את הקול שלכם בקבוצה. במשחק הזה כל קול חשוב!

למי מתאים?

הפעילות מתאימה לעובדי ארגונים, צוותים, מנהלים, המעוניינים ביום של גיבוש, הנאה והרפתקאה משותפת או בתהליך חווייתי של פיתוח מנהיגות ומיומנויות תקשורת- אישי וקבוצתי. אנו מתאימים את היום בהתאם לצורכי והקבוצה ומטרות הארגון.

כמות משתתפים במשחק בין 20 ל - 100 איש.
*לחובבי היסטוריה ומורשת - המשחק מבוסס על מידע היסטורי אמתי על חוף דור והסביבה מתקופת הברונזה ועד שנת 2017.

אבודים בזמן הינו אסקייפ רום - היחידי בצפון אשר מתקיים בחוף הים.

תוכנייה:

  • היכרות ותדריך עם כיבוד קל.
  • פעילות אבודים בזמן ODT.
  • ארוחה מפנקת בפינה מוצלת ופרטית שלכם על החוף (כשר).
  • זמן חופשי בזולה הפרטית שלכם על החוף + אטרקציות נוספות לשימושכם.
  • משחקי החורף נערכים במוזיאון המזגגה שבקיבוץ נחשולים.
אבודים בזמן - משחק חידה

לפרטים נוספים ותיאום משחק:

נייד: 050-2882290

דוא"ל: knetagames@gmail.com

רוצים שנחזור אליכם?
השאירו פרטים:

רוצים שנחזור אליכם?
השאירו פרטים:

אהבתם? שתפו עם חברים:

משחקים נוספים